سمعک اتیکن Sensei

سمعک Sensei از برند دانمارکی اتیکن از دسته سمعک های فوق پیشرفته (Premium) است که بطور خاص برای نوزادان، خردسالان و کودکان طراحی شده است و بر پایه پلتفرم Inium، ساخته شده است. این سمعک به گونه ای طراحی شده است که درک گفتار در محیط های پیچیده شنیداری که اغلب کودکان در طول روز با آن مواجه هستند را به میزان چشمگیری بهبود می بخشد.

EasyRECD، ویژگی جدیدی است که در سمعک های Sensei پیاده سازی شده است که به واسطه آن می توان خصوصیات آکوستیکی مجرای گوش کودکان را در فرآیند فیتینگ سمعک لحاظ کرد و سمعک را با دقت بیشتری مطابق با شرایط شنیداری کودک، شخصی سازی کرد.

در سمعک های Sensei از تکنولوژی Speech Guard E استفاده شده است که دو روش تقویت کنندگی خطی و غیر خطی را با همدیگر ترکیب می کند و صدای طبیعی و شفافی را ارایه می دهد

یکی از دغدغه های والدین در رابطه با سمعک کودکان، اطمینان پیدا کردن از قرار گیری صحیح قالب گوش سمعک است و اتیکن برای حل این مشکل از تکنولوژی SmartFit Trainer استفاده می کند. نشانگر هوشمند LED تعبیه شده در سمعک زمانی که قالب سمعک در محل مناسب قرار نگرفته باشد، والدین یا مراقبین کودک را با خاموش و روشن شدن، آگاه می سازد.

 

انواع سمعک Oticon Sensei از لحاظ شکل و نحوه قرار گیری در گوش

سمعک Sensei در یک مدل گیرنده داخل گوش (RITE) و دو مدل پشت گوشی BTE312 و BTE13 عرضه می شود و تحت استاندارد IP57 در برابر نفوذ رطوبت و گرد و غبار مقاوم است. از وِیژگیهای بارز این سمعک می توان به تکنولوژی بی سیم، میکروفونهای جهت دار، دکمه های کنترلی برای تنظیم بلندی صدای سمعک و همچنین تغییر برنامه های آن، تلکویل، سازگاری با سیستم های FM، نشانگر LED برای نمایش وضعیت باتری سمعک و همچنین امکان اتصال به مجموعه لوازم جانبی ConnectLine اشاره کرد. سمعک Sensei را می توان برای افت شنوایی ملایم تا عمیق تجویز کرد.

RITE

مدل گیرنده داخل گوش سمعک Sensei که از باتری های سایز 312 استفاده می کند و سازگار با سیستم های FM است.

BTE312

مدل پشت گوشی سمعک Sensei، با باتری سایز 312  و سازگار با سیستمهای FM و دارای نشانگر LED

BTE13

مدل پشت گوشی سمعک Sensei با باتری سایز 13 و سازگار با سیستم های FM و دارای نشانگر LED مناسب برای افت شنوایی شدید تا عمیق

 

سطوح تکنولوژی و قیمت سمعک Sensei

سمعک کودکان Sensei در دو سطح تکنولوژی و قیمتی مختلف ارایه می شود. سمعک Sensei Pro پیشرفته ترین امکانات و تکنولوژی ها را در اختیار شما قرار می دهد و نسبت به سمعک Sensei از قیمت بالاتری برخوردار است. در جدول زیر می توانید ویژگیها و امکانات ارایه شده در سطوح مختلف تکنولوژی را مشاهده نمایید.

 

 

FeaturesOticon Sensei ProOticon Sensei
Fitting FormulasDSL, NALDSL, NSL
Speech Guard EYesNo
SmartFit TrainerYesNo
EasyRECDYesNo
VoicePriority iYesYes
Inium Feedback ShieldYesYes
Binaural Synchronization (automatics)YesNo
Binuaral Coordnation (button ops)YesYes
Fitting Bandwidth10kHz10kHz
Noise ManagementTriStateTriState
Adaptive DirectionalityMulti BandSingle Band
Power BassYesNo
Music WideningYesNo
Fitting Bands108
Frequency Channels1616
ConnectLine CompatibleYesYes
FM Compatibility FilterYesYes
 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید