سمعک ویدکس Super

قدرتمند، کوچک و راحت و در عین حال همه فن حریف!

سمعک گیرنده داخل گوشی (RITE) از برند دانمارکی ویدکس برای افت شنوایی شدید تا عمیق که می تواند خروجی 143 دسیبل و گین 87 دسیبل را تولید کند و می تواند نویز صدای باد را در حدود 18 دسیبل کاهش دهد. این سمعک یکی از ظریف ترین سمعک های سوپر پاور موجود در بازار از نوع گیرنده داخل گوش است که بر خلاف ابعاد کوچک و طراحی ظریف، قدرت تقویت کنندگی و عمر باتری بالایی دارد.

این سمعک علاوه بر قدرت تقویت کنندگی بالا می تواند به شما در جهت یابی منبع صدا کمک کند. این عملکرد در سایه ویژگیهای پیشرفته سمک نظیر سیستم IE Compression و Digital Pinna در اختیار شما قرار می گیرد. برای افرادی که از سمعک های پشت گوشی BTE استفاده می کنند، تشخیص اینکه صدا از پشت و یا از مقابل فرد می آید، کار سختی است. ویژگی HD Locator در سمعک های SUPER ویدکس می تواند اثر سایه سر (Shadow Effect) را بازسازی کند و در نتیجه فرد قادر خواهد بود منبع صدا را تشخیص دهد.

سمعک Super مجهز به تکنولوژی وایرلس ویدکس تحت عنوان WidexLink بوده و به واسطه تکنولوژی InterEar سمعک های قرار گرفته بر روی هر دو گوش بطور کاملا هماهنگ با یکدیگر عمل می کنند.

با سمعک Super ویدکس، از تمامی مزایای سمعک های پشت گوشی در قالب سمعک های RITE بهره مند می شوید.

سمعک Super اولین سمعک سوپر پاور موجود در بازار است که به تکنولوژی Audibility Extender مجهز است که به کمک آن طیف صداهای شنیداری گسترش پیدا کرده و درک گفتار را در افرادی که از کم شنوایی شدید تا عمیق رنج می برند، به میزان چشمگیری بهبود می بخشد.

در طراحی این سمعک از پوشش نانو استفاده شده است که باعث می شود سمعک در شرایط آب و هوایی مختلف بدون مشکل کار کند. پوشش نانو بکار رفته از میکروفون سمعک در برابر نفوذ رطوبت محافظت کرده و نویز حاصل از صدای باد را به میزان 18 دسیبل کاهش می دهد.

بر روی بدنه سمعک برای راحتی شما دکمه های کنترل بلندی صدا و همچنین تغییر برنامه های سمعک تعبیه شده است و برای ارتباط با سیستم های لوپ، به تلکویل نیز مجهز است. سمعک سوپر ویدکس از باتری های سایز 675 استفاده می کند که بیشترین مدت زمان شارژدهی را در بین انواع باتری های سمعک دارا است.

سمعک سوپر در دو مدل Super VS و Super VSD عرضه می شود. مدل VS، مجهز به تلکویل بوده و مدل VSD علاوه بر تلکویل دارای گیرنده یکپارچه FM و ورودی مستقیم صدا DAI است.

این سمعک در 2 سطح تکنولوژی و قیمتی 440 و 220 در اختیار شما قرار می گیرد که مدل 440 پیشرفته ترین امکانات را برای شما فراهم می کند و قیمت بالاتری نسبت به مدل 220 دارد. سمعک 440 دارای 15 کانال/باند فرکانسی بوده در حالیکه مدل 220 از 5 کانال/باند پشتیبانی می کند.

این سمعک اولین سمعک سوپر پاور موجود در بازار است که با بهره مندی از تکنولوژی ZEN می تواند به افرادی که مبتلا به وزوز گوش (تینیتوس) هستند کمک کنند تا بر این مشکل آزاردهنده غلبه کنند.

سمعک سوپر ویدکس با تمامی دستگاه ها و لوازم کمک شنوایی DEX سازگار است.

  • FM+DEX
  • RC-DEX
  • TV-DEX
  • PHONE-DEX
  • M-DEX

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید