سمعک ویدکس Beyond

سمعک ویدکس Beyond اولین سمعک سازگار با گوشی آیفون از برند دانمارکی ویدکس است که بر پایه پلتفرم جدید ویدکس تحت عنوان U-Platform ساخته شده است و بهترین کیفیت صدا را در سطح جهانی ارایه می کند. علاوه بر برخورداری از مزایای این پلتفرم، سمعک Beyond اولین سمعک از شرکت ویدکس است که مجهز به تکنولوژی MFI است که به واسطه آن می تواند بطور مستقیم به گوشی های آیفون متصل شود. شما با استفاده از نرم افزاری که بطور رایگان برای گوشی های آیفون قابل دانلود است، می توانید صدای گوشی موبایلتان را بطور مستقیم و بدون نیاز به وسیله جانبی، به سمعک منتقل کنید و تنظیمات سمعک را متناسب با نیازهایتان کنترل کنید.

سمعک Beyond اولین سمعکی است که در طراحی آن از 3 سیستم رادیویی بی سیم مجزا تحت عنوان تکنولوژی Tri-Link استفاده شده است که برای تلکویل و ارتباط سمعک با دستگاه های کمک شنوایی DEX (با استفاده از تکنولوژی بی سیم WidexLink) و همچنین ارتباط مستقیم 2.4 GHz برای استریمینگ مستقیم با گوشی های آیفون، بکار می رود.

به کمک تکنولوژی PowerSaver Plus، این سمعک کمترین جریان الکتریکی را از باتری در مقایسه با سایر برند ها مصرف می کند که این امر منجر به افزایش مدت زمان شارژ دهی و طول عمر باتری می شود.

سمعک Beyond به مجموعه ای از تکنولوژی های پیشرفته ویدکس تحت عنوان UNIQUE مجهز است که از سیستم قدرتمند و چندبعدی طبقه بندی صدا (Sound Classification) برای ارایه صدای واضح و شفاف بهره می برد. از ویژگیهای این پلتفرم می توان به تکنولوژیهای True input، Soft Level Noise Reduction و SmartWind Manager اشاره کرد که در کنار هم باعث راحتی شنیداری و درک بهتر گفتار در انواع محیط های شنوایی می شود.

نرم افزار Beyond App

نظیر سایز برند های تولید کننده سمعک، شرکت ویدکس نیز برای ارایه قابلیت های استریمینگ و همچنین کنترل سمعک از راه  دور توسط گوشی موبایل، نرم افزار Beyond App را معرفی کرده است که ویژگیهای خاص و منحصربفردی را در اختیار شما قرار می دهد.

یکی از قابلیت های جالب این نرم افزار، امکان شخصی سازی نرم افزار با تنظیمات اعمال شده بر روی صدا و برنامه های سمعک است. شما می توانید بلندی صدای سمعک را بطور مستقل برای هر دو سمعک چپ و راست کترل  کنید و گین سمعک (قدرت تقویت کنندگی سمعک) را در سه باند فرکانسی مختلف تنظیم نمایید (ویژگی اکولایزر). همچنین شما قادر خواهید بود که جهت یابی میکروفونها را بطور دقیق تعیین کنید.

 انواع سمعک Beyond بر اساس نحوه قرار گرفتن سمعک روی گوش

سمعک Beyond در نوع گیرنده داخل مجرای گوش (RIC) با چهار رسیور S,M,P,HP تولید می شود. شرکت ویدکس برای این مدل از سمعک، نام Fusion2 را انتخاب کرده است که مدل تغییر یافته Fusion به شمار می آید و کمی نسبت به آن باریک تر و دراز تر است.

این سمعک در برابر نفوذ آب، رطوبت و گرد و خاک با استاندارد IP68 مقاوم است و در طراحی آن از تکنولوژی نانو برای مقاومت بیشتر استفاده شده است.

برای راحتی بیشتر، دکمه فشاری منحصربفردی بر روی بدنه سمعک تعبیه شده است که برای تغییر برنامه های سمعک و کنترل Preference ها و همچنین قطع کردن صدای سمعک بکار می رود.

ویژگی های سمعک Widex Beyond Fusion2 RIC

 • نوع: گیرنده داخل کانال گوش (RIC)
 • سایز باتری: 312
 • مدت زمان شارژدهی باتری: 155 تا 170 ساعت
 • دارای تلکویل
 • حداکثر گین: 62 تا 84 دسیبل

سطوح تکنولوژی و قیمت سمعک Beyond

سمعک Beyond در 3 سطح تکنولوژی و قیمتی 440, 330, 220 عرضه می شوند. سطح تکنولوژی 440 پیشرفته ترین امکانات را برای شما فراهم می کند و بالاترین قیمت را دارد. هر چقدر سطح تکنلوژی پایین تر باشد قیمت سمعک نیز کمتر خواهد بود. شما می توانید امکانات ارایه شده در سطوح تکنولوژی مختلف را در جدول زیر مشاهده نمایید.

FeatureBeyond 440Beyond 330Beyond 220
Performance************
Processing Channels15106
Fine Tuning Channels15106
Direct Audio Streaming
App for iPhone and AndroidVia COM-DEXVia COM-DEXVia COM-DEX
App for direct control and sound adjustment
TCoil
U Platform
High Frequency Boost
Push ButtonUUU
Wind Noise AttenuationU
Focus Mode
Digital Pinna
Soft Level Noise Reduction
TruSound Softener
Speech Enhancer RTU/IEIE
Noise Reduction
Sound Class Technology9/IE5/IE3
HD Locator15106
Programs543
ZenIEIEIE
Audibility ExtenderUUU
Variable Speed CompressionU/IEU/IEU/IE
DEX Accessories

 

لوازم جانبی و تجهیزات کمک شنوایی سازگار با سمعک

سمعک Beyond با تمامی دستگاه های کمک شنوایی ویدکس DEX سازگار است.

 • COM-DEX
 • COM-DEX Remote Mic
 • CALL-DEX
 • UNI-DEX
 • FM+DEX
 • RC-DEX
 • TV-DEX
 • PHONE-DEX

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید