سمعک یونیترون Tempus Moxi All R

سمعک Moxi All R از برند کانادایی یونیترون با بکار گیری تراشه جدید SWORD 2.4GHz نه تنها با گوشی های موبایل آیفون سازگار است (ساخته شده برای گوشی های آیفون – Made For iPhone) بلکه قابلیت اتصال مستقیم به تمامی گوشی های موبایل مجهز به بلوتوث را دارد (ساخته شده برای تمامی گوشی های موبایل – Made For All). به کمک این تکنولوژی، سمعک بطور مستقیم به گوشی شما وصل شده و شما می توانید صدای گوشی موبایل را بطور بی سیم از طریق هر دو سمعک خود بشنوید. صدای شما نیز از طریق میکروفون سمعک به گوشی موبایلتان منتقل می شود. تمامی این عملیات بصورت Hands Free انجام گرفته و شما حتی نیاز ندارید که گوشی تلفن همراهتان را لمس کنید! در واقع این سمعک بصورت یک هدست بلوتوثی حرفه ای عمل کرده و می تواند تا فاصله 10 متری از گوشی موبایلتان، به آن متصل شود. نکته جالب توجه اینست که برای برقراری ارتباط بین سمعک و گوشی موبایل نیاز به هیچ وسیله جانبی (استریمر) نیست.

این سمعک همانطور که از اسمش پیداست (حرف R) از دسته سمعک های قابل شارژ بوده که با یک بار شارژ شبانه می توان در طول روز از آن استفاده کرد. یکی از مزایای این سمعک قابل شارژ نسبت به سمعک های شارژی دیگر امکان استفاده از باتری های معمولی سایز 13 به جای باتری های قابل شارژ سمعک است که در مواقع اضطراری می توان آنها را جایگزین کرد.

باتری های این سمعک در عرض 7 ساعت بطور کامل شارژ شده و با یک بار شارژ کامل می توان به مدت 16 ساعت (شامل 2 ساعت تماس تلفنی (گوشی موبایل) مستقیم و 5 ساعت مشاهده تلویزیون) از سمعک استفاده کرد. باتری های شارژی سمعک 100 درصد قابل بازگشت به محیط زیست هستند.

شما با استفاده از دستگاه TV Connector، می توانید به راحتی سمعکتان را به تلویزیون متصل کرده (تکنولوژی AirStream) و صدای تلویزیون را با کیفیت بالا و بصورت استریو و بدون نیاز به استریمر و بطور وایرلس (بی سیم)از طریق سمعکتان دریافت کنید. برقراری ارتباط سمعک با این دستگاه بطور اتوماتیک صورت می گیرد.

بلندی صدای تلویزیون را می توانید بطور مستقل و  به دلخواه خود تنظیم کنید. همچنین شما می توانید این وسیله جانبی کارآمد را علاوه بر تلویزیون، به سایر دستگاه های صوتی نظیر سینمای خانگی، کنسول های بازی، تبلت و لپ تاپ متصل کنید و صدای آنها را بطور مستقیم از طریق سمعکتان بشنوید..

این سمعک بر پایه پلتفرم جدید یونیترون تحت عنوان Tempus ساخته شده است. از ویژگیهای بارز این پلتفرم قدرتمند که تمرکز آن بر روی بهبود و راحتی درک گفتار در انواع محیط های شنیداری معطوف است، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

SoundCore

از ترکیب 4 تکنولوژی SoundNav، Sound Conductor، Spatial Awareness و SpeechPro تشکیل شده است که برای شناسایی محیط شنیداری شما و اعمال تنظیمات مورد نیاز، بطور یکپارچه در کنار یکدیگر کار می کنند تا شما بتوانید در هر محیطی از صحبت کردن با دیگران لذت ببرید.

SoundNav

پایه واساس تکیل دهنده تکنولوژی SoundCore بوده و وظیفه آن شناسایی و طبقه بندی سیگنالهای صوتی به 7 محیط مختلف است که 4 مورد آن بطور ویژه به گفتگو و محاوره اختصاص داده شده است.

SpeechPro

این ویژگی برای بهبود درک گفتار در انواع محیط های شنیداری و همچنین کمک به شما در تعیین جهت صداهای گفتاری طراحی شده است.

Sound Conductor

این ویژگی برای ایجاد تعادل بطور دینامیک بین سایر تکنولوژی ها در راستای بهبود درک گفتار، راحتی شنیداری و همچنین ارایه صدای طبیعی، ایجاد شده است.

 

Spatial Awareness

به واسطه این تکنولوژی، جهت یابی صدا به میزان چشمگیری بهبود پیدا کرده و می توانید به محیط شنیداری پیرامون خود اشراف کامل داشته باشید.

 

انواع سمعک Templus Moxi All R از لحاظ شکل و نحوه قرار گیری در گوش

سمعک یونیترون Moxi All R در نوع گیرنده (رسیور) داخل مجرای گوش (RIC) با باتری سایز 13 تولید می شود. این سمعک در برابر نفوذ آب، رطوبت و گرد و غبار تحت استاندارد IP68 مقاوم است.

در طراحی این سمعک بی سیم برای راحتی بیشتر، دکمه فشاری (Push Button) برای تغییر برنامه های سمعک و همچنین تنظیم بلندی صدای سمعک تعبیه شده است.

همچنین برای افزایش مقاومت سمعک در برابر آب، رطوبت و تعریق بدن از مواد نانو تکنولوژی در ساخت این سمعک استفاده شده است.

میزان گین (قدرت تقویت کنندگی) سمعک بسته به نوع گیرنده (رسیور) بکار رفته، متفاوت است. جدول زیر بیشینه مقدار گین سمعک (Full on Gain) را برای گیرنده های مختلف نمایش می دهد.

 Standard Receiver (xS)Power Receiver (xP)Super Power Receiver (xSP Plus)
Full on Gain47 dB57 dB66 dB

 

 

سطوح تکنولوژی و قیمت سمعک Tempus Moxi All R

سمعک قابل شارژ Moxi All R در پنج سطح تکنولوژی و قیمتی متنوع T Pro، T800، T700، T600 و T500 عرضه می شود. پیشرفته ترین امکانات در سطح T Pro ارایه می شود که نسبت به بقیه مدلها از قیمت بالاتری برخوردار است. لازم به ذکر است که متخصص شنوایی شناسی براساس نیازهای شنوایی شما، مناسب ترین سطح تکنولوژی سمعک را به شما معرفی می کند. در جدول زیر می توانید امکانات ارایه شده در سطوح تکنولوژی مختلف سمعک Moxi All R را با یکدیگر مقایسه نمایید.

SoundCore T ProT800T700T600T500
SoundNavMusic
 Noise
 Conversation in crowd
 Conversation in small group
 Conversation in quiet
 Conversation in noise
 Quiet
 Total Environments7763AutoMic
SpeechProSpeechProSpeechZone2SpeechZone2
 Speech Locator
 Speech Focus
 Dynamic Spatial Awareness
Sound ConductorSpeech enhancement
 Noise reduction
 Adaptive DirectionalityMultibandMultibandMultibandMultiband
Spatial AwarenessSpatial AwarenessDynamicPersonalized
 Pinna Effect
Sound Stabilization
 AntiShock2
 Wind Control
 Feedback Manager
 Natural Sound Balance
Experience Innovations
Patient InsightsLog it All
 Patient Ratings
 Data Logging
FlexFlex: trial
 Flex: Upgrade
Convenience
 Direct Connectivity
 Rechargeable Options
 DuoLink
Fitting
 Automatic Adaptation Manager
 MyMusicBinauralBinaural
 Frequency Compression
 Tinnitus Masker
 IntelliVent
 Streaming Programs
 Manual Programs
 NAL-NL2/NL1 DSLv5
 Fitting Channels202016106

 

نرم افزار موبایل و لوازم جانبی سازگار با سمعک Tempus Moxi All R

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید