سمعک یونیترون

انواع سمعک یونیترون

یونیترون شرکت کانادایی تولید کننده سمعک و  از شرکت های زیر مجموعه گروه Sonova است. گروه Sonova، صاحب برند فوناک نیز است. سمعک های یونیترون، در 5 سطح تکنولوژی عرضه می شوند. سطوح تکنولوژی در سمعک های یونیترون با اعداد مشخص می شوند.

در سمعک های یونیترون سری Tempus، پیشرفته ترین سطح تکنولوژی سمعک با عبارت Pro مشخص می شود و سایر سطوح تکنولوژی با اعداد 800، 700، 600 و 500 تعریف می شود.

 سمعک های یونیترون سری تمپوس – Unitron Tempus

یونیترون سری جدید سمعک های خود را تحت عنوان Tempus، در اوائل سال 2017 به بازار عرضه کرد. یونیترون در سری تمپوس، تمرکز خود را بر بهترین تجربه شنیداری و درک گفتار در محیط های مختلف، معطوف کرده است و ادعا می کند که سمعک های Tempu، به اندازه 50 درصد دقیقتر و 36 درصد سریعتراز سمعک های نسل پیشین خود عمل می کنند.

سری Tempus، طیف وسیعی از انواع سمعک های پشت گوشی، داخل گوشی و گیرنده داخل گوش را در بر می گیرد و تقریبا برای هر میزان افت شنوایی، راهکار مناسبی در این سری از سمعک ها می توان یافت. خانواده Tempus، همچنین سمعک های قابل شارژ را در اختیار علاقمندان قرار می دهد.

یونیترون تکنولوژی جدید خود را تحت عنوان SoundCore در سمعک های سری Tempus بکار گرفته است که ترکیبی از ویژگیهای صوتی 7 محیط شنیداری را در الگوریتمهای پردازشی خود بکار برده است. مهم نیست که شما در چه محیطی قرار گرفته باشید! با کمک فنآوری SoundCore می توانید از گفتگو با دیگران در هر شرایطی لذت ببرید.

یونیترون مدلهای زیر را در سری Tempus عرضه کرده است:

 • سمعک های داخل گوشی Insera
 • سمعک های پشت گوشی Stride
 • سمعک های گیرنده داخل گوش/کانال گوش Moxi

سمعک های یونیترون Tempus Insera

سمعک های داخل گوشی یونیترون تحت عنوان Insera و مجهز به تکنولوژی های خانواده Tempus در انواع ITE, Mini Canal, CIC و نامریی (IIC) به بازار عرضه شدند. در ساخت این سمعک ها از کالیبراسیون بیومتریک (اطلاعات مربوط به شکل آناتومیک گوش ونیاز های شنوایی افراد) به منظور بهبود توانایی جهت یابی و درک گفتار استفاده شده است.

سمعک های یونیترون Tempus Stride

سمعک های پشت گوشی یونیترون تحت عنوان Stride و در چهار مدل مختلف عرضه می شوند:

 • سمعک Stride M: راحت، ظریف و قدرتمند
 • سمعک Stride P: طراحی زیبا، دکمه کنترلی دوگانه برای تنظیم بلندی صدای سمعک و تغییر برنامه ها آن
 • سمعک Stride P Dura: مقاوم در برابر رطوبت، طول عمر بالا
 • سمعک Stride M R: اولین سمعک قابل شارژ پشت گوشی.

سمعک های یونیترون Tempus Moxi

سمعک های گیرنده داخل گوش/کانال گوش (RITE/RIC) یونیترون تحت عنوان Moxi و در 6 مدل مختلف عرضه می شوند:

 • سمعک Tempus Moxi Now: کوچکترین سمعک های گیرنده داخل گوش/کانال گوش (RIC/RITE) در دنیا! ظرافت، طراحی زیبا و قدرت در داخل یک پکیج
 • سمعک Tempus Moxi Fit: طراحی زیبا در کنار عملکرد قدرتمند با دکمه فشاری و تلکویل
 • سمعک Tempus Moxi Fit R: کوچکترین سمعک قابل شارژ دنیا از نوع گیرنده داخل گوش/کانال گوش (RIC/RITE) در قالبی با طراحی منحصر بفرد
 • سمعک Tempus Moxi Kiss: تجربه کاملا اتوماتیک با باتری های سایز 312 و طراحی زیبا
 • سمعک Tempus Moxi Dura: مقاوم و قدرتمند با باتری های سایز 13
 • سمعک Tempus Moxi All: اولین سمعک یونیترون ساخته شده برای تمامی گوشی های مجهز به بلوتوث با قابلیت استریمینگ مستقیم صدا از گوشی بدون نیاز به وسیله جانبی (Made For All)

نرم افزار های همراه

شما می توانید با استفاده ازنرم افزار موبایل U Control، سمعک را تحت کنترل خود در آورید! همچنین با استفاده از این نرم افزار می توانید با متخصص شنوایی خود، همکاری و تعامل داشته باشید. از قابلیتهای این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. دسترسی به ویدیوهای آموزشی برای آشنایی بیشتر با سمعک و نحوه استفاده و مراقبت از آن
 2. تغییر برنامه های شنیداری سمعک
 3. کم و زیاد کردن صدای سمعک
 4. امتیاز دادن به عملکرد سمعک درشرایط مختلف و انتقال این اطلاعات به متخصص شنوایی شناسی جهت ارزیابی و درک بیشتر وضعیت شنوایی شما

سمعک های یونیترون سری نورث (North)

پلتفرم North، آخرین پلتفرمی است که شرکت یونیترون برای پردازش صدا در سمعک های خود از آن استفاده کرد. این پلتفرم توانایی تمییز انواع مختلفی از گفتگو ها را دارد. ویژگی بارز و کلیدی در این پلتفرم، تکنولوژی SoundNav است که به کمک آن سمعک می تواند بطور اتوماتیک، 7 محیط شنیداری مجزا را شناسایی و آنها را طبقه بندی کند که 4 مورد، بطور مستقیم بر روی درک گفتارتمرکز دارند.

این تکنولوژی به شما کمک می کند که در محیطهای مختلف، به راحتی و بدون هیچ دغدغه ای، صحبتهای اطرافیان را بطور شفاف و واضح بشنوید.

سمعک یونیترون استراید – Stride

سمعک های استراید یونیترون، شامل انواع مختلفی از سمعک های پشت گوشی (BTE) و داخل گوشی (ITE) است که تقریبا می توان برای انواع مختلف کم شنوایی، از آنها استفاده کرد و به شما کمک می کند که در شرایط محیطی مختلف، بر روی صداهای گفتاری تمرکز کنید.

تکنولوژی بکار رفته در سمعک های Stride یونیترون، بر پایه پلتفرم North این شرکت، پایه ریزی شده است.  پیشرفت های جدیدی که این شرکت در طراحی سمعکهای ساختنی (سفارشی( به آنها دست یافته است، باعث بوجود آمدن سمعک های داخل گوشی با ابعاد کوچکتر و امکانات کنترلی بیشتر شده است.

تمرکز یونیترون در این سمعکها، بر روی درک بهتر گفتار در شرایط محیطی مختلف بوده است. صدا های مزاحم همواره در حال تغییر هستند و گفتگو کردن با حضور این صداها، برای افراد کم شنوا، چالش و دغدغه بزرگی محسوب می شود. یونیترون با بکارگیری تکنولوژی های پیشرفته در سری سمعک های North، توانسته است این مشکل را تا حد بسیار زیادی حل کند.

سمعک یونیترون موکسی – North Moxi

همزمان با معرفی پلتفرم North، یونیترون نسل جدید سمعکهای خانواده Moxi، (سمعک گیرنده داخل کانال – RIC) را نیز معرفی کرد. سمعک جدید Moxi Fit، از همان اصول طراحی سمعک های Moxi، پیروی می کرد. طراحی زیبا و منحصر بفرد این سمعک، باعث محبوبیت بالای این سمعک شده است. سمعک North Moxi Fit، از باتری های سایز 312 استفاده می کند و مجهز به تلکویل و دکمه فشاری است. سمعک موکسی فیت در 5 سطح تکنولوژی مختلف عرضه می شود.

سمعک های جدید Moxi که بر پایه پلتفرم North یونیترون، عرضه می شوند کاملا با برنامه Flex:Trial یونیترون، یکپارچه شده اند. به کمک این برنامه، شما می توانید از سمعک بطور آزمایشی استفاده کنید و در صورتی که نیاز به ارتقای سطح تکنولوژی سمعک داشتید، متخصص شنوایی می تواندبه راحتی توسط برنامه Flex:Upgrade، سمعک شما را ارتقا دهد.

ویژگی Loggin

یکی از امکانات جالب سمعک های یونیترون توانایی ثبت و نمایش تجربه استفاده کاربر از سمعک در 7 محیط مختلف شنیداری است که به متخصص شنوایی شناسی کمک می کند عملکرد سمعک را در طول دوره آزمایشی و بعد از ارتقا، ارزیابی و اندازه گیری کند و بتواند سمعک را بطور دقیق تنظیم کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تا %30 تخفیف خرید سمعک