سمعک استارکی

انواع یسمعک استارکی

شرکت استارکی در سال 1967 توسط William Austin در کشور آمریکا تاسیس شد و امروزه یکی از بزرگترین تولیدکنندگان سمعک و تجهیزات کمک شنوایی در جهان به شمار می آید.

استارکی اولین سمعک داخل کانال گوشی (ITC) را تولید کرد و اولین شرکتی بود که سمعک نامریی دیجیتال و قابل برنامه ریزی را به بازار معرفی کرد. این شرکت همچنین اولی تولید کننده ای بود که از تکنولوژی نانو در ساخت سمعک ها استفاده کرد.

سمعک های ساخته شده توسط استارکی

سمعک های استارکی در انواع مختلف پشت گوشی، داخل گوشی و نامریی و در سطوح تکنولوژی و قیمتی متعدد در اختیار کم شنوایان قرار می گیرد. جدیدترین سمعک های استارکی مجهز به تکنولوژی MFI (ساخته شده برای گوشی های آیفون) بوده و از تکنولوژی Acuity Immersion Directionality  برای بهبود تجربه شنیداری در محیط های پیچیده استفاده شده است.

جدیدترین خانواده سمعک های استارکی Muse iQ نام دارد که امکان ارتباط بی سیم بین سمعک و سیستم های صوتی (حرف i در سطح تکنولوژی سمعک) را فراهم می سازد.

سری جدید سمعک های Halo نیز با نام Halo iQ مجهز به تکنولوژی MFI بوده و امکان استریمینگ مستقیم بین گوشی های آیفون و سمعک را در اختیار علاقمندان به تکنولوژی های ارتباطی قرار میدهد.

سمعک نامریی استارکی نیز تحت عنوان Soundlens Synergy iQ از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است.

سطوح تکنولوژی سمعک های استارکی

سطوح تکنولوژی و قیمت در سمعک های استارکی توسط اعداد در بیشتر مدلهای سمعک مشخص می شود.

i2400: سمعک های فوق پیشرفته (Premium) استارکی برای افرادی که در محیط های پر سرو صدا و شلوغ زیاد فعالیت دارند.

I2000: سمعک های پیشرفته استارکی (Advanced) مناسب سبک زندگی فعال و افرادی که در محیط های شلوغ نظیر مراکز تجاری و خرید، رستورانهای و …فعالیت دارند

I1600: سمعک های استاندارد استارکی (Select) برای افرادی که سبک زندگی آرام تری دارند و در محیط های پیچیده فعلایت زیادی ندارند

I1200: سمعک پایین رده استارکی (Low) برای افرادی که در محیط های آرام بیشتر وقتشان را می گذارنند.

I1000: سمعک های اقتصادی و مقدماتی استارکی (Basic)

حرف i در سطح تکنولوژی سمعک نشاندهنده بی سیم بودن سمعک است. تمامی مدلهای سمعک های Muse و Halo2 بی سیم هستند و سمعک Halo2 علاوه بر بی سیم بودن، می تواند بطور مستقیم به گوشی های آیفون بدون نیاز به وسیله جانبی متصل شود.

برنامه درمانی وزوزگوش در سمعک های استارکی

برنامه درمانی وزوزگوش در تمامی مدلهای سمعک های Muse, Halo2 و سمعک نامریی Soundlens Synergy تحت عنوان Multiflex Tinnitus Technology وجود داردکه می تواند توسط متخصص شنوایی بر اساس نیازهای هر فرد، شخصی سازی شود.

تجهیزات کمک شنوایی و لوازم جانبی استارکی

استارکی علاوه بر تولید انواع سمعک، برای بهبود تجربه شنیداری کاربران، تجهیزات کمک شنوایی و نرم افزار های موبایلی متعددی را تولید می کند.

  • SurfLink Mobile 2: برای اتصال سمعک به گوشی موبایل
  • SurfLink Media 2: برای اتصال سمعک به تجهیزات و سیستم های شنوایی
  • SurfLink Remote: برای کنترل از راه دور سمعک
  • نرم افزار موبایل TruLink: برای ارتباط بین سمعک های Halo و گوشی های آیفون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید