سمعک استارکی Halo2

سمعک Halo 2 دومین نسل از سمعک های ساخته شده برای گوشی های آیفون از برند آمریکایی استارکی است که در نوع گیرنده داخل کانال گوش عرضه می شود. این سمعک با استفاده از نرم افزار موبایل Trulink قابلیت اتصال مستقیم به تجهیزات مبتنی بر سیستم عامل iOS نظیر گوشی های آیفون، آیپد، آیپاد و همچنین ساعت هوشمند اپل واچ را دارد.

 

نرم افزار Trulink همچنین برای گوشی های اندرویدی نیز قابل نصب است ولی قابلیت استریمینگ مستقیم وجود ندارد. شما با استفاده از نرم افزار، می توانید تنظیمات سمعک را کنترل کنید و بلندی صدای سمعک را تنظیم نمایید.

 

ویژگی ها و امکانات

 

شنوایی راحت در محیط های مختلف

مکالمه تلفنی راحت و با کیفیت

انتخاب هوشمند و خودکار برنامه های سمعک بر اساس موقعیت جغرافیایی

شخصی سازی عملکرد سمعک بر اساس تمایلات و نیازهای شما

حذف فیدبک و سوت کشیدن سمعک

مقاوم و با دوام

رهایی از وزوز گوش (تینیتوس)

نرم افزار موبایل TruLink App

این نرم افزار برای کنترل از راه دور سمعک توسط گوشی موبایل (اندروید و آیفون) و استریمینگ مستقیم صدا از گوشی های آیفون، بکار می رود. همچنین شما می توانید این نرم افزار را بر روی ساعت هوشمند Apple Watch نصب کنید و بلندی صدای سمعک و همچنین برنامه های آن را تغییر دهید.

 

نرم افزار TruLink بر روی برخی از مدلهای گوشی های اندروید قابل نصب است و استریمینگ مستقیم صدا از گوشی های اندروید فعلا امکان پذیر نیست.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سازگاری مدلهای مختلف گوشی های موبایل اندرویدی با نرم افزار TruLink به این آدرس مرجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید