سمعک سیگنیا (زیمنس) Silk Primax

منتظر ساخته شدن سمعک نامریی تان نمانید!

سمعک Silk Primax، از نوع سمعک های کاملا داخل کانال گوش (CIC) از برند آلمانی سیگنیا (زیمنس) است که بطور مخفی و نامریی در کانال گوش شما قرار می گیرد. ویژگی جالب این سمعک استفاده از پوشش های نرم سیلیکونی (Click Sleeves) در طراحی سمعک است که به کمک آنها نیازی به قالب گیری و ساخت سفارشی سمعک نیست. این سمعک برای افرادی که برای اولین بار از سمعک استفاده می کنند گزینه مناسبی است. ویژگی جهت یابی تک میکروفونی oneMic بکار رفته در این سمعک در نوع خود بی نظیر است.

 

ویژگیهای کلیدی

بکارگیری پوشش های سیلیکونی Click Sleeves برای فیتینگ راحت و بی دردسر سمعک

امکان انتخاب Click Sleeve ها در 3 اندازه مختلف

نامریی

راحتی شنیداری در محیط های مختلف

 

پوشش های نرم سیلیکونی Click Sleeves

سمعک Silk Primax، با کمک این پوشش های نرم به راحتی درون کانال گوش فیت می شود. این پوشش ها در دو نوع Closed و Open و در سه اندازه S, M, L برای حالتهای مختلف آناتومیک مجرای گوش در دسترس است.

 

امکانات سمعک Silk Primax

 

ارتباط بی سیم بین دو سمعک (e2e)

قابلیت وایرلس (بی سیم) e2e Wireless 3.0، امکان استریمینگ صدا و کنترل سمعک از راه دور را به کمک وسیله جانبی easyTek و نرم افزار موبایل easyTek App میسر می سازد.

 

میکروفون

تمرکز روی گوینده ای که در مقابل شماست با حذف صداهای مزاحم محیط اطراف

 

سیستم CROS/BiCROS بی سیم

امکان ارسال سیگنالهای صوتی پردازش شده توسط فرستنده از سمت گوش ناشنوا به سمعک قرار گرفته در گوش دیگر بطور بی سیم.

 

درمان  تینیتوس (وزوز گوش)

تولید سیگنالهای مختلف برای رهایی از وزوز گوش به همراه قابلیت Notch Therapy و 5 نوع سیگنال نویز ثابت و 4 نوع صدای اقیانوس.

 

پوشش های سیلیکونی تهویه دار

برای تهویه مناسب کانال گوش و راحتی استفاده از سمعک

 

لوازم جانبی سمعک Motion Primax

easyTek

قابلیتهای ارتباطی سمعک Pure Primax را می توان به کمک لوازم جانبی مختلف، توسعه داد. یکی از لوازم جانبی کارآمد، easyTek است که به کمک آن می توان تمامی سمعکهای بی سیم مجهز به تکنولوژی e2e wireless 3.0 را به دستگاه هایی که بلوتوث دارند، متصل کرد. شما می توانید با استفاده از easyTek، به گوشی هوشمندتان متصل شده و صدای تماسها و موسیقی در حال پخش را از طریق سمعک دریافت کنید.

 

یک دکمه چند کاره برای تشخیص وضعیت و تنظیم عملکرد easyTek تعبیه شده است که می تواند استریمینگ، تماسهای صوتی، برنامه ها و منابع صوتی را کنترل کند.

 

همچنین با قرار دادن نشانگر های LED در قسمت بالای easyTek، می توانید به راحتی از وضعیت بلوتوث، کارایی و وضعیت باتری دستگاه مطلع شوید

 

میکروفونهای تعبیه شده در easyTek، صدای شما را با کیفیت بالا دریافت کرده و به گوشی موبایل شما ارسال می کند و می توانید به تماسهای تلفنی پاسخ دهید.

 

ورودی مستقیم صدا (DAI) و ارتباط بلوتوثی و بی سیم، سمعک شما را به دستگاه های مختلف صوتی نظیر تلویزیون، VoiceLink و پخش کننده های صوتی MP3، لپ تاپ و گوشی موبایل متصل می کند.

 

به واسطه برخورداری از تکنولوژی e2e wireless 3.0، این وسیله جانبی می تواند استریمینگ بلوتوثی و FM پایداری را با صرف انرژی کمتر برای شما میسر سازد

 

لوازم جانبی easyTek

دستگاه TV Transmitter

این وسیله جانبی می تواند تلویزیون شما را به دستگاه easyTek متصل کند تا شما بتواند صدای تلویزیون را با کیفیت بالا از طریق سمعکتان بشنوید. برای این منظور نیاز به easyTek و TV Transmitter خواهید داشت.

 

میکروفون همراه VoiceLink

این دستگاه بطور بی سیم به easyTek متصل می شود و به فردی که در حال صحبت کردن است داده می شود. میکروفون VoiceLink صدای فرد را دریافت کرده و بطور بی سیم به easyTek ارسال می کند و easyTek صدا را به سمعک ارسال می کند. این وسیله جانبی برای افرادی که در جلسات کاری مختلف شرکت می کنند، می تواند مفید باشد.

 

نرم افزار موبایل easyTek App

به کمک این نرم افزار شما می توانید سمعکتان را تحت کنترل خود درآورید! شما با استفاده از این نرم افزارکه قابل دانلود برای گوشی های اندروید و آیفون است، می توانید برنامه های سمعکتان را تغییر داده و صدای سمعک را کم و زیاد کنید. همچنین می توانید جهت میکروفونهای سمعک را تنظیم کرده،  تنظیمات برنامه غلبه بر وزوز گوش را تغییر داده و از وضعیت باتری سمعک و میزان شارژ باقیمانده مطلع شوید.

 

دستگاه کنترل از راه دور easyPocket

این دستگاه برای افرادی که توانایی کار با گوشی های هوشمند ندارند و به یک وسیله جمع و جور و ساده برای کنترل از راه دور سمعک نیاز دارند، گزینه مناسبی به شمار می آید. دکمه های کنترلی تعبیه شده روی دستگاه ابعاد بزرگی داشته و دارای یک صفحه نمایش بزرگ برای راحتی خواندن اطلاعات است.

 

دستگاه کنترل از راه دور miniPocket

یک وسیله جانبی جمع و جور برای کنترل سمعک از راه دور. با استفاده از miniPocket می توانید بدون نیاز به گوشی هوشمند، صدای سمعکتان را کم و زیاد کنید و برنامه های آن را تغییر دهید.

 

نرم افزار touchControl App

شما با کمک این نرم افزار می توانید سمعکتان را از طریق گوشی موبایلتان کنترل کنید. این نرم افزار برای گوشی های اندروید و آیفون بطور رایگان قابل دانلود است. برای استفاده از این نرم افزار به دستگاه دیگری نیاز ندارید. با این نرم افزار می توانید برنامه های سمعکتان را تغییر داده و بلندی صدای سمعک را کم و زیاد کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تا %30 تخفیف خرید سمعک