سمعک سیگنیا (زیمنس) Pure Primax

امکانات پیشرفته به همراه شنوایی دو گوشی

سمعک Pure Primax، از نوع سمعک های گیرنده داخل کانال گوش (RIC) از برند آلمانی سیگنیا (زیمنس) است و به واسطه ابعاد کوچکی که دارد، تقریبا از دید پنهان می ماند.

این سمعک را می توان برای کم شنوایی های ملایم تا عمیق تجویز کرد. سمعک در برابر نفوذ آب، رطوبت و گرد و غبار مقاوم بوده و دارای استاندارد IP67 است.

این سمعک قابل شارژ بوده و نیاز به تعویض باتری ندارد و می توان با استفاده از دستگاه eCharger سمعک را شارژ کرد.

میکروفونهای جهت دار بکار رفته در سمعک، کیفیت صدای مطلوبی را در محیط های شنیداری مختلف فراهم می کند و با استفاده از دستگاه easyTek و نرم افزار موبایل easyTek App می توان امکانات ارتباطی آن را توسعه داد.

 

ویژگیها

 

کنترل از راه دور سمعک

کنترل از راه دور سمعک با کمک نرم افزار موبایل touchControl و یا وسیله جانبی miniPocket

 

میکروفون های جهت دار

میکروفونهای جهت دار (Directional) باعث بهبود درک گفتار در محیط های پر سروصدا با تمرکز بر روی شخص گوینده که در مقابل شما قرار گرفته است، می شود.

 

مقاوم در برابر نفوذ آب و گرد و غبار

این سمعک دارای استاندارد IP67  بوده و در برابر رطوبت، گرد و خاک و کثیفی مقاوم است.

 

درب باتری سمعک

شما می توانید سمعک خود را به راحتی با باز و بسته کردن درب باتری سمعک، خاموش و یا روشن کنید.

 

دکمه کنترلی Rocker Switch

دکمه کنترلی برای تغییر برنامه ها و بلندی صدای سمعک تعبیه شده است.

 

پوسته رویی قابل تعویض سمعک

اگر بخواهید رنگ سمعکتان را تغییر دهید، متخصص شنوایی می تواند پوسته فعلی سمعک شما را با پوسته دیگری جایگزین کند.

 

گیرنده miniReceiver 2.0

امکان انتخاب گیرنده (رسیور) سمعک در چهار سطح قدرتی S, M, P, HP برای سطوح مختلف کم شنوایی.

 

ویژگی TwinPhone

با کمک این فن آوری صدای تلفن بطور شفاف از یک سمعک به سمعک دیگر منتقل می شود و شما می توانید صدا را از طریق هر دو گوش خود دریافت کنید.

 

سیستم CROS/BiCROS بی سیم

امکان ارسال سیگنالهای صوتی پردازش شده توسط فرستنده از سمت گوش ناشنوا به سمعک قرار گرفته در گوش دیگر بطور بی سیم.

 

درمان  تینیتوس (وزوز گوش)

تولید سیگنالهای مختلف برای رهایی از وزوز گوش به همراه قابلیت Notch Therapy و 5 نوع سیگنال نویز ثابت و 4 نوع صدای اقیانوس.

 

 

سیستم CROS Pure

این فرستنده در گوشی که ناشنوا است قرار می گیرد و صدا های سمت گوش ناشنوا را توسط میکروفونهای جهت دار، دریافت کرده و با تکنولوژی وایرلس (بی سیم) e2e wireless 3.0 به سمعکی که در گوش دیگر قرار گرفته است منتقل می کند.

 

سیستم CROS Pure با تمامی سمعک های سری Primax سیگنیا سازگار است.

 

 

easyTek

قابلیتهای ارتباطی سمعک Pure Primax را می توان به کمک لوازم جانبی مختلف، توسعه داد. یکی از لوازم جانبی کارآمد، easyTek است که به کمک آن می توان تمامی سمعکهای بی سیم مجهز به تکنولوژی e2e wireless 3.0 را به دستگاه هایی که بلوتوث دارند، متصل کرد. شما می توانید با استفاده از easyTek، به گوشی هوشمندتان متصل شده و صدای تماسها و موسیقی در حال پخش را از طریق سمعک دریافت کنید.

 

لوازم جانبی easyTek

 

دستگاه TV Transmitter

این وسیله جانبی می تواند تلویزیون شما را به دستگاه easyTek متصل کند تا شما بتواند صدای تلویزیون را با کیفیت بالا از طریق سمعکتان بشنوید. برای این منظور نیاز به easyTek و TV Transmitter خواهید داشت.

 

میکروفون همراه VoiceLink

این دستگاه بطور بی سیم به easyTek متصل می شود و به فردی که در حال صحبت کردن است داده می شود. میکروفون VoiceLink صدای فرد را دریافت کرده و بطور بی سیم به easyTek ارسال می کند و easyTek صدا را به سمعک ارسال می کند. این وسیله جانبی برای افرادی که در جلسات کاری مختلف شرکت می کنند، می تواند مفید باشد.

 

نرم افزار موبایل easyTek App

به کمک این نرم افزار شما می توانید سمعکتان را تحت کنترل خود درآورید! شما با استفاده از این نرم افزارکه قابل دانلود برای گوشی های اندروید و آیفون است، می توانید برنامه های سمعکتان را تغییر داده و صدای سمعک را کم و زیاد کنید. همچنین می توانید جهت میکروفونهای سمعک را تنظیم کنید. همچنین می توانید تنظیمات برنامه غلبه بر وزوز گوش را تغییر داده و از وضعیت باتری سمعک و میزان شارژ باقیمانده مطلع شوید.

 

دستگاه کنترل از راه دور easyPocket

این دستگاه برای افرادی که توانایی کار با گوشی های هوشمند ندارند و به یک وسیله جمع و جور و ساده برای کنترل از راه دور سمعک نیاز دارند، گزینه مناسبی به شمار می آید. دکمه های کنترلی تعبیه شده روی دستگاه ابعاد بزرگی داشته و دارای یک صفحه نمایش بزرگ برای راحتی خواندن اطلاعات است.

 

دستگاه کنترل از راه دور miniPocket

یک وسیله جانبی کوچک ولی کارآمد برای کنترل سمعک از راه دور. با استفاده از miniPocket می توانید بدون نیاز به گوشی هوشمند، صدای سمعکتان را کم و زیاد کنید و برنامه های آن را تغییر دهید.

 

نرم افزار touchControl App

شما با کمک این نرم افزار می توانید سمعکتان را از طریق گوشی موبایلتان کنترل کنید. این نرم افزار برای گوشی های اندروید و آیفون بطور رایگان قابل دانلود است. برای استفاده از این نرم افزار به دستگاه دیگری نیاز ندارید. با این نرم افزار می توانید برنامه های سمعکتان را تغییر داده و بلندی صدای سمعک را کم و زیاد کنید.

لوازم چانبی جهت شارژ سمعک

 

دستگاه شارژر eCharger

این دستگاه برای شارژ باتری سمعک و همچین برای رطوبت زدایی از سمعک بکار می رود. دیگر نیازی نیست نگران عوض کردن باتری سمعکتان باشید.

 

آداپتور فندکی eCharger

شما می توانید دستگاه شارژر eCharger را هنگام رانندگی با کمک این آداپتور، به جا فندکی اتوموبیلتان وصل کنید و سمعکتان هنگام رانندگی نیز شارژ کنید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تا %30 تخفیف خرید سمعک