سمعک سیگنیا (زیمنس) Pure 10 Nx

صدای شفاف و طبیعی در عین سادگی

سمعک Pure 10 Nx، دارای ابعاد بسیار کوچک بوده و در عین سادگی به شما کمک می کند  که حتی در محیط هایی که صداهای مزاحم زیادی وجود دارد، به راحتی در گفتگو ها شرکت کنید و صحبتهای دیگران را بدون صرف انرژی اضافی بشنوید. این سمعک بطور مخفی در پشت گوش شما قرار می گیرد و می توان با استفاده از نرم افزار touchControl App صدای آن را کم و زیاد کرد و یا برنامه های آن را تغییر داد. این سمعک همچنین سازگار با دستگاه miniPocket بوده که می توان با استفاده از آن بدون نیاز به گوشی هوشمند، سمعک را کنترل کرد (از راه دور)

سمعک Pure 10 Nx قابلیت استریمینگ مستقیم صدا را ندارد و در نتیجه نمی توان صدای تلویزیون و یا گوشی موبایل را به سمعک انتقال داد..

سمعک Pure 10 Nx همچنین مجهز به تکنولوژی Telecare 2.0 است که به واسطه آن متخصص شنوایی می تواند از راه دور، سمعک شما را تنظیم کند.

این سمعک آلمانی از نوع گیرنده داخل گوش (RIC) بوده و برای افرادی که کم شنوایی ملایم تا شدید دارند و ابعاد کوپک سمعک برای آنها مهم است، مناسب است.

 

 

ویژگیها

کنترل از راه دور سمعک

با استفاده از نرم افزار touchControl App و دستگاه miniPocket می توان سمعک را از راه دور کنترل کرد

 

میکروفون های جهت دار

میکروفونهای جهت دار (Directional) باعث بهبود درک گفتار در محیط های پر سروصدا با تمرکز بر روی شخص گوینده که در مقابل شما قرار گرفته است، می شود.

 

مقاوم در برابر نفوذ آب و گرد و غبار

این سمعک دارای استاندارد IP68  بوده که بالاترین میزان مقاومت در برابر نفوذ آب، رطوبت و گرد و خاک محسوب می شود.

 

درب باتری

با استفاده از درب باتری می توان به راحتی سمعک را خاموش و یا روشن کرد

 

پوسته قابل تعویض سمعک

اگر بخواهید رنگ سمعکتان را تغییر دهید، متخصص شنوایی می تواند پوسته فعلی سمعک شما را با پوسته دیگری با رنگ متفاوت جایگزین کند.

 

گیرنده miniReceiver 2.0

امکان انتخاب گیرنده (رسیور) سمعک در چهار سطح قدرتی S, M, P, HP برای سطوح مختلف کم شنوایی.

 

درمان  تینیتوس (وزوز گوش)

تولید سیگنالهای مختلف برای رهایی از وزوز گوش به همراه قابلیت Notch Therapy و 5 نوع سیگنال نویز ثابت و 4 نوع صدای اقیانوس.

 

 

نرم افزار موبایل touchControl App

به کمک این نرم افزار که قابل نصب بر روی گوشی های آیفون و اندروید است، می توان بدون نیاز به وسیله جانبی و تنها توسط گوشی موبایل، سمعک را از راه دور و بطور کاملا نامحسوس کنترل کرد. شما با کمک این نرم افزار قادر خواهید بود که صدای سمعکتان را کم و زیاد کنید و برنامه های آن را تغییر دهید.

 

دستگاه کنترل از راه دور miniPocket

یک وسیله جانبی جمع و جور برای کنترل سمعک از راه دور. با استفاده از miniPocket می توانید بدون نیاز به گوشی هوشمند، صدای سمعکتان را کم و زیاد کنید و برنامه های آن را تغییر دهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تا %30 تخفیف خرید سمعک