سمعک سیگنیا (زیمنس) Motion Primax

سمعک Motion Primax از نوع سمعک های پشت گوشی (BTE) از برند آلمانی سیگنیا (زیمنس) است که در 5 مدل مختلف عرضه می شود.

سمعک سوپر پاور Motion SP

این سمعک از نوع سوپر پاور پشت گوشی است که برای کم شنوایی شدید تا عمیق بکار می رود و برخلاف قدرت بالای تقویت کنندگی، ابعاد کوچک و طراحی ظریفی دارد. سمعک Motion SP، از تمامی امکانات و ویژگیهای پلتفرم Primax سیگنیا نظیر SpeechMaster برخوردار است که باعث می شود در محیط های شلوغ و پر سروصدا، به راحتی در گفتگو ها شرکت کنید و بدون صرف انرژی اضافی صداهای گفتاری را با وضوح بالا بشنوید.

سمعک Motion SP بطور کامل از قابلیت های وایرلس (بی سیم) پشتیبانی می کند و می تواند به لوازم جانبی بی سیم و گوشی های موبایل متصل شود.

از ویژگیهای این سمعک قدرتمند می توان به ورودی مستقیم صدا (DAI) از طریق کفشک مخصوص و دکمه های کنترلی متعدد تعبیه شده بر روی پوسته سمعک اشاره کرد.

 

سمعک پاور Motion P

این سمعک نیز از دسته سمعک های پاور پشت گوشی بوده و در عین قدرت بالا در تقویت و پردازش صدا، نسبت به سمعک Motion SP، کوچکتر است. از ویژگیهای این سمعک می توان به طراحی زیبا و ظریف، قدرت تقویت کنندگی بهبود یافته، ورودی صدای مستقیم یکپارچه و قابلیت اتصال بی سیم با نرم افزار موبایل touchControl App اشاره کرد.

با کمک لوازج جانبی نظیر easyTek می توان قابلیتهای این سمعک را توسعه داد. با کمک easyTek می توانید صدای سمعکتان را کم و زیاد کنید، برنامه های سمعک را تغییر دهید و صدای گوشی موبایل و دستگاه های صوتی مجهز به بلوتوث را به سمعک منتقل کنید.

 

سمعک Motion SX و Motion SA

طراحی زیبای این دو سمعک در نوع خود چشمگیر است. ابعاد کوچک و  استفاده از تیوب پلاستیکی بسیار نازک باعث شده است که سمعک از دید مخفی بماند. هر دو سمعک مجهز به میکروفون های جهت دار هستند که درک گفتار را در محیط های پر سرو صدا و شلوغ بهبود می بخشند.

مدل SX قابل شارژ بوده و در مدل SA می توان با انتخاب درب باتری مخصوص با کفشک صوتی یکپارچه، قابلیت ورودی صدای مستقیم (DAI) را به سمعک اضافه کرد.

لوازم جانبی متعددی برای این سمعک در دسترس است. با کمک easyTek و نرم افزار موبایل easyTek App می توانید به راحتی سمعکتان را کنترل کنید و صدای گوشی موبایل و تجهیزات صوتی مجهز به بلوتوث را به سمعک منتقل کنید.

 

سمعک Motion S

این سمعک به واسطه میکروفونهای جهت دار، تجربه شنیداری دو گوشی (Binaural) مطلوبی را برای شما رقم می زند. ابعاد کوچک سمعک Motion S، باعث می شود که تقریبا از دید مخفی بماند.

شما با استفاده از نرم افزار موبایل touchControl App می توانید صدای سمعکتان را کم و زیاد کنید و برنامه های آن را تغییر دهید. همچنین لوازم جانبی متعددی برای کنترل سمعک در دسترس است.

 

لوازم جانبی سمعک Motion Primax

easyTek

قابلیتهای ارتباطی سمعک Pure Primax را می توان به کمک لوازم جانبی مختلف، توسعه داد. یکی از لوازم جانبی کارآمد، easyTek است که به کمک آن می توان تمامی سمعکهای بی سیم مجهز به تکنولوژی e2e wireless 3.0 را به دستگاه هایی که بلوتوث دارند، متصل کرد. شما می توانید با استفاده از easyTek، به گوشی هوشمندتان متصل شده و صدای تماسها و موسیقی در حال پخش را از طریق سمعک دریافت کنید.

 

یک دکمه چند کاره برای تشخیص وضعیت و تنظیم عملکرد easyTek تعبیه شده است که می تواند استریمینگ، تماسهای صوتی، برنامه ها و منابع صوتی را کنترل کند.

 

همچنین با قرار دادن نشانگر های LED در قسمت بالای easyTek، می توانید به راحتی از وضعیت بلوتوث، کارایی و وضعیت باتری دستگاه مطلع شوید

 

میکروفونهای تعبیه شده در easyTek، صدای شما را با کیفیت بالا دریافت کرده و به گوشی موبایل شما ارسال می کند و می توانید به تماسهای تلفنی پاسخ دهید.

 

ورودی مستقیم صدا (DAI) و ارتباط بلوتوثی و بی سیم، سمعک شما را به دستگاه های مختلف صوتی نظیر تلویزیون، VoiceLink و پخش کننده های صوتی MP3، لپ تاپ و گوشی موبایل متصل می کند.

 

به واسطه برخورداری از تکنولوژی e2e wireless 3.0، این وسیله جانبی می تواند استریمینگ بلوتوثی و FM پایداری را با صرف انرژی کمتر برای شما میسر سازد

 

لوازم جانبی easyTek

دستگاه TV Transmitter

این وسیله جانبی می تواند تلویزیون شما را به دستگاه easyTek متصل کند تا شما بتواند صدای تلویزیون را با کیفیت بالا از طریق سمعکتان بشنوید. برای این منظور نیاز به easyTek و TV Transmitter خواهید داشت.

 

میکروفون همراه VoiceLink

این دستگاه بطور بی سیم به easyTek متصل می شود و به فردی که در حال صحبت کردن است داده می شود. میکروفون VoiceLink صدای فرد را دریافت کرده و بطور بی سیم به easyTek ارسال می کند و easyTek صدا را به سمعک ارسال می کند. این وسیله جانبی برای افرادی که در جلسات کاری مختلف شرکت می کنند، می تواند مفید باشد.

 

نرم افزار موبایل easyTek App

به کمک این نرم افزار شما می توانید سمعکتان را تحت کنترل خود درآورید! شما با استفاده از این نرم افزارکه قابل دانلود برای گوشی های اندروید و آیفون است، می توانید برنامه های سمعکتان را تغییر داده و صدای سمعک را کم و زیاد کنید. همچنین می توانید جهت میکروفونهای سمعک را تنظیم کرده،  تنظیمات برنامه غلبه بر وزوز گوش را تغییر داده و از وضعیت باتری سمعک و میزان شارژ باقیمانده مطلع شوید.

 

دستگاه کنترل از راه دور easyPocket

این دستگاه برای افرادی که توانایی کار با گوشی های هوشمند ندارند و به یک وسیله جمع و جور و ساده برای کنترل از راه دور سمعک نیاز دارند، گزینه مناسبی به شمار می آید. دکمه های کنترلی تعبیه شده روی دستگاه ابعاد بزرگی داشته و دارای یک صفحه نمایش بزرگ برای راحتی خواندن اطلاعات است.

 

دستگاه کنترل از راه دور miniPocket

یک وسیله جانبی جمع و جور برای کنترل سمعک از راه دور. با استفاده از miniPocket می توانید بدون نیاز به گوشی هوشمند، صدای سمعکتان را کم و زیاد کنید و برنامه های آن را تغییر دهید.

 

نرم افزار touchControl App

شما با کمک این نرم افزار می توانید سمعکتان را از طریق گوشی موبایلتان کنترل کنید. این نرم افزار برای گوشی های اندروید و آیفون بطور رایگان قابل دانلود است. برای استفاده از این نرم افزار به دستگاه دیگری نیاز ندارید. با این نرم افزار می توانید برنامه های سمعکتان را تغییر داده و بلندی صدای سمعک را کم و زیاد کنید.

 

دستگاه شارژر eCharger

این دستگاه برای شارژ باتری سمعک و همچین برای رطوبت زدایی از سمعک بکار می رود. دیگر نیازی نیست نگران عوض کردن باتری سمعکتان باشید.

 

آداپتور فندکی eCharger

شما می توانید دستگاه شارژر eCharger را هنگام رانندگی با کمک این آداپتور، به جا فندکی اتوموبیلتان وصل کنید و سمعکتان هنگام رانندگی نیز شارژ کنید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تا %30 تخفیف خرید سمعک