سمعک سیگنیا (زیمنس) Motion 13 Nx

سمعک Motion 13 Nx، از نوع پشت گوشی (BTE) بوده و در واقع نسخه جدیدتر سمعک Motion سیگنیا است که به واسطه تکنولوژی OVP، صدای شما را با صدای محیط بطور کاملا هماهنگ پردازش می کند و باعث می شود صدای خودتان را از سمعک بطور طبیعی بشنوید و درک بهتری از گفتار در محیط های پر سروصدا و شلوغ داشته باشید.

با بکارگیری تکنولوژی بلوتوث، شما می توانید بطور مستقیم صدای گوشی موبایلتان (آیفون) را بدون نیاز به وسیله جانبی، از طریق سمعک و با کیفیت بسیار بالا دریافت کنید. (در گوشی های اندروید با کمک دستگاه StreatmLine Mic).

همچنین با کمک نرم افزار موبایل myControl App، به راحتی می توانید سمعکتان را با استفاده از گوشی موبایلتان، از راه دور کنترل کنید.

سمعک Motion 13 Nx، مجهز به تکنولوژی Telecare 3.0 بوده که به واسطه آن متخصص شنوایی می تواند از راه دور سمعک شما را تنظیم کند و به شما خدمات پشتیبانی ارایه دهد.

 

سمعک پاور Motion 13P Nx

این سمعک نسخه پاور سمعک Motion 13 Nx سیگنیا است که برای کم شنوایی شدید تا عمیق بکار می رود و به تمامی تکنولوژی ها و امکانات سمعک های سری Nx سیگنیا نظیر پردازش مجزای صدای شما از صداهای محیط و هماهنگ سازی آنها (OVP)، استریمینگ مستقیم صدا از گوشی های موبایل و کنترل سمعک توسط نرم افزار موبایل myControl App و تکنولوژی Telecare 3.0 برای دریافت خدمات پشتیبانی و تنظیم دقیق سمعک از راه دور توسط متخصص شنوایی، مجهز است.

 

امکانات و ویژگیها

ارتباط بلوتوثی و استریمینگ مستقیم صدا

کنترل از راه دور سمعک

تکنولوژی OVP – Own Voice Processing

ارتباط بی سیم بین دو سمعک (e2e) با کیفیت Ultra HD

میکروفون های جهت دار

ویژگی TwinPhone

مقاوم در برابر نفوذ آب و گرد و غبار

درب باتری سمعک

درب باتری تلکویل دار

دکمه کنترلی Rocker Switch

پوسته رویی قابل تعویض سمعک

Earhook

درمان  تینیتوس (وزوز گوش)

 

نرم افزار های موبایل و لوازم جانبی

نرم افزار موبایل myControl App

دستگاه StreamLine Mic

دستگاه StreamLine TV

دستگاه miniPocket

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تا %30 تخفیف خرید سمعک