سمعک سیگنیا (زیمنس) Intuis 3

سمعک های جدید Intuis 3 از برند آلمانی سیگنیا (زیمنس) طیف وسیعی از انواع سمعک های پشت گوشی و داخل گوشی را شامل می شوند و می توانند برای سطوح مختلفی از افت شنوایی از ملایم تا عمیق بکار روند. برای اولین بار، این نسل جدید از سمعکهای خانواده Intuis را می توان با کمک نرم افزار touchControl App و وسیله جانبی miniPocket از راه دور کنترل کرد. همچنین این سمعک های مجهز به تکنولوژی Telecare نیز هستند.

اکثر مدلهای سمعک Intuis 3، دارای میکروفونهای جهت دار اتوماتیک بوده و امکان تنظیم دقیق آنها متناسب با نیازهای شنوایی شما در 6 کانال مختلف وجود دارد. سمعک پشت گوشی Intuis 3 P، با طراحی جدید ارگونومیک، به راحتی قابل کنترل و استفاده است.

 

مدل های پشت گوشی سمعک Intuis 3

این سمعک در 4 مدل مختلف پشت گوشی S, M, P, SP عرضه می شود که مدلهای P و SP از دسته سمعک های پاور و سوپر پاور به شمار می آید.

 

ویژگی های سمعک پاور Intuis 3 P با طراحی ارگونومیک جدید

  1. دکمه های کنترلی دوبل: شامل دکمه فشاری و دکمه کنترلی Rocker Switch برای تنظیم دستی سمعک
  2. ورودی مستقیم صدا (DAI): درب باتری استاندارد سمعک را می توان با نوع دیگری که دارای کفشک صوتی یکپارچه است، تعویض کرد.
  3. میکروفون های جهت دار: محل قرارگیری میکروفونها و همچنین جهت آنها برای عملکرد بالای سمعک در محیط های مختلف، بهینه شده است.
  4. پوسته بیرونی مقاوم و با دوام
  5. درب باتری: برای خاموش و روشن کردن سمعک

 

مدلهای داخل گوشی سمعک Intuis 3

بطور کلی مدل های داخلی گوشی سمعک های Intuis 3 را می توان به دو قسمت تقسیم کرد:

دسته اول سمعکهایی که با قالب گیری از گوش شما بطور سفارشی برای شما ساخته می شوند که مدل های CIC, ITC, ITE را شامل می شوند.

دسته دوم سمعک هایی هستند که نیاز به قالب گیری نداشته و توسط پوشش های نرم سیلیکونی بکار رفته در پوسته سمعک، به راحتی درون کانال گوش شما قرار می گیرند که مدلهای Click CIC و Click ITC را در بر می گیرند.

 

نرم افزار touchControl App

شما با کمک این نرم افزار می توانید سمعکتان را از طریق گوشی موبایلتان کنترل کنید. این نرم افزار برای گوشی های اندروید و آیفون بطور رایگان قابل دانلود است. برای استفاده از این نرم افزار به دستگاه دیگری نیاز ندارید. با این نرم افزار می توانید برنامه های سمعکتان را تغییر داده و بلندی صدای سمعک را کم و زیاد کنید.

 

دستگاه کنترل از راه دور miniPocket

یک وسیله جانبی جمع و جور برای کنترل سمعک از راه دور. با استفاده از miniPocket می توانید بدون نیاز به گوشی هوشمند، صدای سمعکتان را کم و زیاد کنید و برنامه های آن را تغییر دهید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تا %30 تخفیف خرید سمعک