سمعک سیگنیا (زیمنس) Cellion Primax

بدون نیاز به تعویض باتری

سمعک Cellion Primax از نوع سمعک های گیرنده داخل کانال گوش (RIC) از برند آلمانی سیگنیا (زیمنس) و اولین سمعک مجهز به باتری های لیتیوم – یونی در جهان است که بصورت القایی شارژ می شود. اگر تعویض باتری های سمعک برای شما کاری دشوار است، سمعک Cellion Primax گزینه خوبی برایتان خواهد بود.

زمانی که سمعک را درون شارژر قرار می دهید، سمعک بطور اتوماتیک شروع به شارژ شدن می کند و به واسطه مدارات هوشمند بکار رفته در سمعک، هنگامی که سمعک را از داخل شارژر بیرون می آورید، بطور خودکار روشن می شود. باتری های لیتیوم یونی سمعک با یک بار شارژ می توانند به مدت 24 ساعت توان مصرفی سمعک را تامین کنند.

به واسطه طراحی یک پارچه (oneShell) و بدون درب باتری پوسته رویی سمعک، استفاده و بکارگیری این سمعک، راحت و بدون دردسر است.

 

ویژگیهای کلیدی سمعک Cellion Primax

باتری های قابل شارژ از نوع لیتیوم یونی

24 ساعت استفاده مداوم به همراه استریمینگ نا محدود

قابلیت شارژ القایی بدون تماس

طراحی منحصربفرد یکپارچه oneShell

 

شارژر القایی

برای شارژ سمعک های Cellion از دستگاه شارژر القایی استفاده می شود. بعد از اینکه سمعک بطور کامل شارژ شد، می توانید به مدت 24 ساعت از سمعکتان به همراه استریمینگ نامحدود استفاده کنید. نشانگر های LED وضعیت باتری های هر دو سمعک را نشان می دهد. این دستگاه علاوه بر شارژ سمعک، باعث رطوبت زدایی سمعک نیز می شود که منجر به افزایش طول عمر سمعک شما می شود.

 

مشخصات شارژر القایی

  1. ورودی micro USB برای اتصال شارژر به آداپتور برق
  2. نشانگر LED برای نمایش وضعیت های مختلف شارژ سمعک
  3. قابلیت خودکار خاموش و روشن شدن سمعک
  4. قابلیت شارژ القایی بدون تماس
  5. سبک و کم حجم
  6. شارژ سریع. با 30 دقیقه شارژ کردن می توان به مدت 7 ساعت از سمعک استفاده کرد.
  7. قابلیت رطوبت زدایی از سمعک

 

امکانات سمعک

کنترل از راه دور سمعک

کنترل از راه دور سمعک با کمک نرم افزار موبایل touchControl و یا وسیله جانبی miniPocket

ارتباط بی سیم بین دو سمعک (e2e)

قابلیت وایرلس (بی سیم) e2e Wireless 3.0، امکان استریمینگ صدا و کنترل سمعک از راه دور را به کمک وسیله جانبی easyTek و نرم افزار موبایل easyTek App میسر می سازد.

 

میکروفون های جهت دار

میکروفونهای جهت دار (Directional) باعث بهبود درک گفتار در محیط های پر سروصدا با تمرکز بر روی شخص گوینده که در مقابل شما قرار گرفته است، می شود.

 

ویژگی TwinPhone

با کمک این فن آوری صدای تلفن بطور شفاف از یک سمعک به سمعک دیگر منتقل می شود و شما می توانید صدا را از طریق هر دو گوش خود دریافت کنید.

 

تلکویل

قابلیت تلکویل به شما کمک می کند صدای گوینده را با وضوح و شفافیت بیشتری بشنوید. در مکانهایی که مجهز به سیستم لوپ هستند، برنامه سمعکتان به تلکویل تغییر دهید تا این حالت فعال شود.

 

سیستم CROS/BiCROS بی سیم

امکان ارسال سیگنالهای صوتی پردازش شده توسط فرستنده از سمت گوش ناشنوا به سمعک قرار گرفته در گوش دیگر بطور بی سیم.

 

مقاوم در برابر نفوذ آب و گرد و غبار

این سمعک دارای استاندارد IP68  بوده که بالاترین میزان مقاومت در برابر نفوذ آب، رطوبت و گرد و خاک محسوب می شود.

 

باتری های قابل شارژ لیتیوم یونی

باتری های بکار رفته داخل سمعک از نوع لیتیوم یونی بوده و با یک بار شارژ می تواند به مدت 24 ساعت توان مصرفی سمعک را به همراه استریمینگ صدا تامین کند.

 

دکمه فشاری (Push Button)

برای تنظیم دستی برنامه های سمعک

 

پوسته رویی قابل تعویض سمعک

اگر بخواهید رنگ سمعکتان را تغییر دهید، متخصص شنوایی می تواند پوسته فعلی سمعک شما را با پوسته دیگری جایگزین کند.

 

گیرنده miniReceiver 2.0

امکان انتخاب گیرنده (رسیور) سمعک در چهار سطح قدرتی S, M, P, HP برای سطوح مختلف کم شنوایی.

 

درمان  تینیتوس (وزوز گوش)

تولید سیگنالهای مختلف برای رهایی از وزوز گوش به همراه قابلیت Notch Therapy و 5 نوع سیگنال نویز ثابت و 4 نوع صدای اقیانوس.

 

طراحی یکپارچه پوسته سمعک (oneShell)

در طراحی پوسته سمعک، نشانه ای از درب باتری و نقاط تماس برای شارژ سمعک دیده نمی شود و پوسته سمعک بطور کاملا یکپارچه به منظور راحتی بیشتر طراحی شده است.

 

لوازم جانبی سمعک

 

easyTek

قابلیتهای ارتباطی سمعک Pure Primax را می توان به کمک لوازم جانبی مختلف، توسعه داد. یکی از لوازم جانبی کارآمد، easyTek است که به کمک آن می توان تمامی سمعکهای بی سیم مجهز به تکنولوژی e2e wireless 3.0 را به دستگاه هایی که بلوتوث دارند، متصل کرد. شما می توانید با استفاده از easyTek، به گوشی هوشمندتان متصل شده و صدای تماسها و موسیقی در حال پخش را از طریق سمعک دریافت کنید.

 

یک دکمه چند کاره برای تشخیص وضعیت و تنظیم عملکرد easyTek تعبیه شده است که می تواند استریمینگ، تماسهای صوتی، برنامه ها و منابع صوتی را کنترل کند.

 

همچنین با قرار دادن نشانگر های LED در قسمت بالای easyTek، می توانید به راحتی از وضعیت بلوتوث، کارایی و وضعیت باتری دستگاه مطلع شوید

 

میکروفونهای تعبیه شده در easyTek، صدای شما را با کیفیت بالا دریافت کرده و به گوشی موبایل شما ارسال می کند و می توانید به تماسهای تلفنی پاسخ دهید.

 

ورودی مستقیم صدا (DAI) و ارتباط بلوتوثی و بی سیم، سمعک شما را به دستگاه های مختلف صوتی نظیر تلویزیون، VoiceLink و پخش کننده های صوتی MP3، لپ تاپ و گوشی موبایل متصل می کند.

 

به واسطه برخورداری از تکنولوژی e2e wireless 3.0، این وسیله جانبی می تواند استریمینگ بلوتوثی و FM پایداری را با صرف انرژی کمتر برای شما میسر سازد

 

استریمر های صوتی سمعک

به کمک این تجهیزات به راحتی سمعکتان را به گوشی موبایل و دستگاه های صوتی مجهز به بلوتوث متصل کنید و صدای آنها را با کیفیت بالا از طریق سمعک دریافت کنید.

 

دستگاه TV Transmitter

این وسیله جانبی می تواند تلویزیون شما را به دستگاه easyTek متصل کند تا شما بتواند صدای تلویزیون را با کیفیت بالا از طریق سمعکتان بشنوید. برای این منظور نیاز به easyTek و TV Transmitter خواهید داشت.

 

میکروفون همراه VoiceLink

این دستگاه بطور بی سیم به easyTek متصل می شود و به فردی که در حال صحبت کردن است داده می شود. میکروفون VoiceLink صدای فرد را دریافت کرده و بطور بی سیم به easyTek ارسال می کند و easyTek صدا را به سمعک ارسال می کند. این وسیله جانبی برای افرادی که در جلسات کاری مختلف شرکت می کنند، می تواند مفید باشد.

 

کنترل سمعک از راه دور

 

 

نرم افزار موبایل easyTek App

به کمک این نرم افزار شما می توانید سمعکتان را تحت کنترل خود درآورید! شما با استفاده از این نرم افزارکه قابل دانلود برای گوشی های اندروید و آیفون است، می توانید برنامه های سمعکتان را تغییر داده و صدای سمعک را کم و زیاد کنید. همچنین می توانید جهت میکروفونهای سمعک را تنظیم کرده،  تنظیمات برنامه غلبه بر وزوز گوش را تغییر داده و از وضعیت باتری سمعک و میزان شارژ باقیمانده مطلع شوید.

 

دستگاه کنترل از راه دور easyPocket

این دستگاه برای افرادی که توانایی کار با گوشی های هوشمند ندارند و به یک وسیله جمع و جور و ساده برای کنترل از راه دور سمعک نیاز دارند، گزینه مناسبی به شمار می آید. دکمه های کنترلی تعبیه شده روی دستگاه ابعاد بزرگی داشته و دارای یک صفحه نمایش بزرگ برای راحتی خواندن اطلاعات است.

 

دستگاه کنترل از راه دور miniPocket

یک وسیله جانبی جمع و جور برای کنترل سمعک از راه دور. با استفاده از miniPocket می توانید بدون نیاز به گوشی هوشمند، صدای سمعکتان را کم و زیاد کنید و برنامه های آن را تغییر دهید.

 

نرم افزار touchControl App

شما با کمک این نرم افزار می توانید سمعکتان را از طریق گوشی موبایلتان کنترل کنید. این نرم افزار برای گوشی های اندروید و آیفون بطور رایگان قابل دانلود است. برای استفاده از این نرم افزار به دستگاه دیگری نیاز ندارید. با این نرم افزار می توانید برنامه های سمعکتان را تغییر داده و بلندی صدای سمعک را کم و زیاد کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تا %30 تخفیف خرید سمعک