سمعک سیگنیا (زیمنس) Carat Primax

همه فن حریف قدرتمند!

سمعک Carat Primax، از نوع سمعکهای گیرنده داخل کانال گوش (RIC) بوده و از دسته سمعک های پاور برند آلمانی سیگنا (زیمنس) به شمار می آید و می توان برای تمامی سطوح کم شنوایی، از آن استفاده کرد.

این سمعک را می توان با استفاده از باتری های قابل شارژ، به یک سمعک شارژی قدرتمند تبدیل کرد.

 

ویژگیها

 

کنترل از راه دور سمعک

کنترل از راه دور سمعک با کمک نرم افزار موبایل touchControl و یا وسیله جانبی miniPocket

 

ارتباط بی سیم بین دو سمعک

قابلیت وایرلس (بی سیم) e2e Wireless 3.0، امکان استریمینگ صدا و کنترل سمعک از راه دور را به کمک وسیله جانبی easyTek و نرم افزار موبایل easyTek App میسر می سازد.

 

میکروفون های جهت دار

میکروفونهای جهت دار (Directional) باعث بهبود درک گفتار در محیط های پر سروصدا با تمرکز بر روی شخص گوینده که در مقابل شما قرار گرفته است، می شود.

 

ویژگی TwinPhone

با کمک این فن آوری صدای تلفن بطور شفاف از یک سمعک به سمعک دیگر منتقل می شود و شما می توانید صدا را از طریق هر دو گوش خود دریافت کنید.

 

سیستم CROS/BiCROS بی سیم

امکان ارسال سیگنالهای صوتی پردازش شده توسط فرستنده از سمت گوش ناشنوا به سمعک قرار گرفته در گوش دیگر بطور بی سیم.

 

مقاوم در برابر نفوذ آب و گرد و غبار

این سمعک دارای استاندارد IP67  بوده و در برابر رطوبت، گرد و خاک و کثیفی مقاوم است.

 

درب باتری سمعک

شما می توانید سمعک خود را به راحتی با باز و بسته کردن درب باتری سمعک، خاموش و یا روشن کنید.

 

دکمه کنترلی Rocker Switch

دکمه کنترلی برای تغییر برنامه ها و بلندی صدای سمعک تعبیه شده است.

 

پوسته رویی قابل تعویض سمعک

اگر بخواهید رنگ سمعکتان را تغییر دهید، متخصص شنوایی می تواند پوسته فعلی سمعک شما را با پوسته دیگری جایگزین کند.

 

گیرنده miniReceiver 2.0

امکان انتخاب گیرنده (رسیور) سمعک در چهار سطح قدرتی S, M, P, HP برای سطوح مختلف کم شنوایی.

 

درمان  تینیتوس (وزوز گوش)

تولید سیگنالهای مختلف برای رهایی از وزوز گوش به همراه قابلیت Notch Therapy و 5 نوع سیگنال نویز ثابت و 4 نوع صدای اقیانوس.

 

 

لوازم جانبی سمعک

 

easyTek

قابلیتهای ارتباطی سمعک Pure Primax را می توان به کمک لوازم جانبی مختلف، توسعه داد. یکی از لوازم جانبی کارآمد، easyTek است که به کمک آن می توان تمامی سمعکهای بی سیم مجهز به تکنولوژی e2e wireless 3.0 را به دستگاه هایی که بلوتوث دارند، متصل کرد. شما می توانید با استفاده از easyTek، به گوشی هوشمندتان متصل شده و صدای تماسها و موسیقی در حال پخش را از طریق سمعک دریافت کنید.

 

یک دکمه چند کاره برای تشخیص وضعیت و تنظیم عملکرد easyTek تعبیه شده است که می تواند استریمینگ، تماسهای صوتی، برنامه ها و منابع صوتی را کنترل کند.

 

همچنین با قرار دادن نشانگر های LED در قسمت بالای easyTek، می توانید به راحتی از وضعیت بلوتوث، کارایی و وضعیت باتری دستگاه مطلع شوید

 

میکروفونهای تعبیه شده در easyTek، صدای شما را با کیفیت بالا دریافت کرده و به گوشی موبایل شما ارسال می کند و می توانید به تماسهای تلفنی پاسخ دهید.

 

ورودی مستقیم صدا (DAI) و ارتباط بلوتوثی و بی سیم، سمعک شما را به دستگاه های مختلف صوتی نظیر تلویزیون، VoiceLink و پخش کننده های صوتی MP3، لپ تاپ و گوشی موبایل متصل می کند.

 

به واسطه برخورداری از تکنولوژی e2e wireless 3.0، این وسیله جانبی می تواند استریمینگ بلوتوثی و FM پایداری را با صرف انرژی کمتر برای شما میسر سازد

 

لوازم جانبی easyTek

 

دستگاه TV Transmitter

این وسیله جانبی می تواند تلویزیون شما را به دستگاه easyTek متصل کند تا شما بتواند صدای تلویزیون را با کیفیت بالا از طریق سمعکتان بشنوید. برای این منظور نیاز به easyTek و TV Transmitter خواهید داشت.

 

میکروفون همراه VoiceLink

این دستگاه بطور بی سیم به easyTek متصل می شود و به فردی که در حال صحبت کردن است داده می شود. میکروفون VoiceLink صدای فرد را دریافت کرده و بطور بی سیم به easyTek ارسال می کند و easyTek صدا را به سمعک ارسال می کند. این وسیله جانبی برای افرادی که در جلسات کاری مختلف شرکت می کنند، می تواند مفید باشد.

 

نرم افزار موبایل easyTek App

به کمک این نرم افزار شما می توانید سمعکتان را تحت کنترل خود درآورید! شما با استفاده از این نرم افزارکه قابل دانلود برای گوشی های اندروید و آیفون است، می توانید برنامه های سمعکتان را تغییر داده و صدای سمعک را کم و زیاد کنید. همچنین می توانید جهت میکروفونهای سمعک را تنظیم کرده،  تنظیمات برنامه غلبه بر وزوز گوش را تغییر داده و از وضعیت باتری سمعک و میزان شارژ باقیمانده مطلع شوید.

 

دستگاه کنترل از راه دور easyPocket

این دستگاه برای افرادی که توانایی کار با گوشی های هوشمند ندارند و به یک وسیله جمع و جور و ساده برای کنترل از راه دور سمعک نیاز دارند، گزینه مناسبی به شمار می آید. دکمه های کنترلی تعبیه شده روی دستگاه ابعاد بزرگی داشته و دارای یک صفحه نمایش بزرگ برای راحتی خواندن اطلاعات است.

 

نرم افزار touchControl App

شما با کمک این نرم افزار می توانید سمعکتان را از طریق گوشی موبایلتان کنترل کنید. این نرم افزار برای گوشی های اندروید و آیفون بطور رایگان قابل دانلود است. برای استفاده از این نرم افزار به دستگاه دیگری نیاز ندارید. با این نرم افزار می توانید برنامه های سمعکتان را تغییر داده و بلندی صدای سمعک را کم و زیاد کنید.

 

لوازم چانبی جهت شارژ سمعک

 

دستگاه شارژر eCharger

این دستگاه برای شارژ باتری سمعک و همچین برای رطوبت زدایی از سمعک بکار می رود. دیگر نیازی نیست نگران عوض کردن باتری سمعکتان باشید.

 

آداپتور فندکی eCharger

شما می توانید دستگاه شارژر eCharger را هنگام رانندگی با کمک این آداپتور، به جا فندکی اتوموبیلتان وصل کنید و سمعکتان هنگام رانندگی نیز شارژ کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تا %30 تخفیف خرید سمعک