سمعک اتیکن Sensei SP

سمعک سوپر پاور Sensei از برند دانمارکی اتیکن از دسته سمعک های فوق پیشرفته (Premium) است که بطور خاص برای نوزادان، خردسالان و کودکان طراحی شده است و بر پایه پلتفرم Inium Sense، ساخته شده است. سمعک اتیکن Sensei SP، می تواند خروجی 139 db SPL و گین 78 dB را تولید کند. این سمعک برای افت شنوایی شدید تا عمیق تجویز می شود.

از همان بدو تولد، درک گفتار برای توسعه مهارتهای زبانی و ارتباطی کودک امری حیاتی محصوب می شود. ما با مغزمان می شنویم نه با گوش هایمان. بناربراین مغز برای رشد، نیاز به تحریک پذیری دارد. کودکانی که از افت شنوایی شدید تا عمیق رنج می برند، با چالش های بیشتری نسبت به بزرگسالان در دوران رشد روبرو هستند. یادگیری برای صحیت کردن، گسترش دایره واژگان، شنیدن صدای معلم در کلاس درس و بازی کردن و تفریح با سایر کودکان، همگی به توانایی کودک در شناسایی جزئیات صداهای گفتاری و انتقال آنها به مغز وابسته است. سمعک Sensei SP، به کودک شما کمک می کند صداهای گفتاری را با وضوح و شفافیت بیشتری دریافت کند. به ویژه، توانایی شنیدن صداهای مهم نظیر صدای “س” و “ت” باعث بهبود چشمگیر درک گفتار در آنها می شود.

این سمعک مجهز به سه تکنولوژی کلیدی Speech Guard E، Speech Rescue و Inium Sense Feedback Shield است که باعث می شود کودک به راحتی بتواند صحبتها و گفتگو های دیگران را با جزئیات کامل بشنود و به صداهای با فرکانس بالا دسترسی کامل داشته باشد.

EasyRECD، ویژگی جدیدی است که در سمعک های Sensei پیاده سازی شده است که به واسطه آن می توان خصوصیات آکوستیکی مجرای گوش کودکان را در فرآیند فیتینگ سمعک لحاظ کرد و سمعک را با دقت بیشتری مطابق با شرایط شنیداری کودک، شخصی سازی کرد.

در سمعک های Sensei از تکنولوژی Speech Guard E استفاده شده است که دو روش تقویت کنندگی خطی و غیر خطی را با همدیگر ترکیب می کند و صدای طبیعی و شفافی را ارایه می دهد

یکی از دغدغه های والدین در رابطه با سمعک کودکان، اطمینان پیدا کردن از قرار گیری صحیح قالب گوش سمعک است و اتیکن برای حل این مشکل از تکنولوژی SmartFit Trainer استفاده می کند. نشانگر هوشمند LED تعبیه شده در سمعک زمانی که قالب سمعک در محل مناسب قرار نگرفته باشد، والدین یا مراقبین کودک را با خاموش و روشن شدن، آگاه می سازد.

در ساخت این سمعک از هیچ گونه مواد آلرژی زا استفاده نشده است.

انواع سمعک Oticon Sensei SP از لحاظ شکل و نحوه قرار گیری در گوش

سمعک Sensei SP در یک مدل پشت گوشی BTE13 عرضه می شود و تحت استاندارد IP58 در برابر نفوذ رطوبت و گرد و غبار مقاوم است. از وِیژگیهای بارز این سمعک می توان به تکنولوژی بی سیم، میکروفونهای جهت دار، دکمه های کنترلی برای تنظیم بلندی صدای سمعک و همچنین تغییر برنامه های آن، تلکویل، سازگاری با سیستم های FM، نشانگر LED برای نمایش وضعیت باتری سمعک و همچنین امکان اتصال به مجموعه لوازم جانبی ConnectLine اشاره کرد. سمعک Sensei SP را می توان برای افت شنوایی ملایم تا عمیق تجویز کرد.

 

سطوح تکنولوژی و قیمت سمعک Sensei SP

سمعک کودکان Sensei SP در دو سطح تکنولوژی و قیمتی مختلف ارایه می شود. سمعک Sensei SP Pro پیشرفته ترین امکانات و تکنولوژی ها را در اختیار شما قرار می دهد و نسبت به سمعک Sensei SP از قیمت بالاتری برخوردار است. در جدول زیر می توانید ویژگیها و امکانات ارایه شده در سطوح مختلف تکنولوژی را مشاهده نمایید.

 

 

FeaturesOticon Sensei SP ProOticon Sensei SP
Fitting FormulasDSL, NAL, DSEDSL, NSL, DSE
Speech RescueYesYes
Speech Guard EYesNo
SmartFit TrainerYesNo
EasyRECDYesYes
VoicePriority iYesYes
Inium Sense Feedback ShieldYesYes
Binaural Synchronization (automatics)YesNo
Binuaral Coordnation (button ops)YesYes
Noise ManagementTriStateTriState
Free Focus DirectionalityPremiumAdvanced
Power BassYesNo
Music ProgramYesYes
Music WideningYesNo
Fitting Bands98
Frequency Channels1616
ConnectLine CompatibleYesYes
FM Compatibility FilterYesYes
LED status indicatorYesYes
Back dirYesYes
Data LoggingYesYes
 

 

نرم افزار و لوازم جابی بی سیم سازگار با سمعک Sensei SP

سمعک Sensei SP سازگاری کامل با تجهیزات وایرلس ConnectLine دارد و کودک شما می تواند با استفاده از این تجهیزات صدای تلویزیون، دستگاه های صوتی و سرگرمی و تماسهای صوتی را مستقیما از سمعک دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید