سمعک اتیکن Dynamo

سمعک Dynamo از برند دانمارکی اتیکن از دسته سمعک های فوق پیشرفته (Premium) پشت گوشی سوپر پاور محسوب می شود که برای افت شنوایی شدید تا عمیق تجویز می شود و می تواند خروجی 143 dB SPL را با گین 82 dB تولید کند. این سمعک بر پایه پلتفرم پیشرفته Inium Sense اتیکن طراحی و ساخته شده است و از تکنولوژی جدید حذف فیدبک Inium Sense Feedback Shield بهره می برد. طراحی ظریف، دکمه کنترلی برای تنظیم بلندی صدای سمعک و تنظیمات اختصاصی متناسب با نیازهای شنیداری شما، این سمعک را به یکی از محبوب ترین سمعک های قوی و قدرتمند تبدیل کرده است.

سمعک Dynamo رویکرد منحصربفردی را در پردازش سیگنالهای صوتی در پیش گرفته است و با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته نظیر Speech Rescue و Speech Guard E، به شما کمک می کند تا صداهای گفتاری را با جزئیات هر چه تمام تر و با کیفیت و وضوح بالا بشنوید (تقویت فرکانسهای بالا). همچنین به واسطه بهره مندی از تکنولوژی Spatial Noise Management، راحتی شنیداری را با وجود نویز پس زمینه برای شما فراهم می سازد.

 

انواع سمعک Oticon Dynamo از لحاظ شکل و نحوه قرار گیری در گوش

سمعک دینامو در نوع پشت گوشی با طراحی ظریف و زیبا عرضه می شود. این سمعک از باتری سایز 13 برای تامین توان مصرفی استفاده می کند و تحت استاندارد IP58 در برابر نفوذ آب، رطوبت و گرد و خاک مقاوم است. این سمعک مجهز به تلکویل بوده و با تجهیزات جانبی ConnectLine جهت برقرار ارتباط با گوشی موبایل، تجهیزات صوتی، لپ تاپ و … سازگار است.

بر روی بدنه سمعک دکمه کنترلی برای بلندی صدا سمعک مشابه سمعک های آنالوگ تعبیه شده است و یک دکمه فشاری برای تنظیم برنامه های سمعک قرار داده شده است.

 

سطوح تکنولوژی و قیمت سمعک اتیکن Dynamo

سمعک دینامو در 4 سطح تکنولوژی و قیمتی متنوع عرضه می شود. بالاترین سطح امکانات در سطح تکنولوژی SP10 ارایه می شود. این سمعک در هر 4 سطح تکنولوژی از 16 کانال فرکانسی برای پردازش سیگنال استفاده می کند. در جدول زیر می توانید امکانات و ویژگیهای ارایه شده در سطوح مختلف تکنولوژی را با یکدیگر مقایسه کنید.

FeaturesDynamo Sp10Dynamo Sp8Dynamo Sp6Dynamo Sp4
Non-linear Fitting formulasDSE, NAL, DSLDSE, NAL, DSLDSE, NAL, DSLDSE, NAL, DSL
DSE Personal Profiles5331
Linear fitting formulasDSElin, NAL-RPDSElin, NAL-RPDSElin, NAL-RPDSElin, NAL-RP
Speech RescueYesYesYesYes
Speech Guard EYesYesNoNo
Single CompressionNoNoYesYes
Binaural Noise ManagementYesNoNoNo
Binaural Synchronization (automatics)YesYesNoNo
Binaural Coordination (PB operations)YesYesYesYes
YouMaticPremiumAdvancedEssentialNo
Noise ManagementTransient, TriStateTriStateStandardStandrad
Inium Sense feedback shieldYesYesYesYes
Free FocusPremiumAdvancedEssentialBasic
Backward DirectionalityYesYesYesNo
Power Bass (Streaming)YesNoNoNo
Music Widening (Streaming)YesNoNoNo
Voice Priority iYesYesYesNo
Special Purpose programs (music, lecture, etc.)YesYesYesNo
Easy RECDYesYesYesNo
Fitting Bands9864

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید