شنبه , ۲۷ مرداد ۱۳۹۷
Home » برند های سمعک » سمعک Oticon Acto
سمعک Oticon Acto

سمعک Oticon Acto

بزودی در این قسمت اطلاعات مربوط به ویژگیها و مشخصات سمعک Oticon Acto قرار می گیرد.

About تیلا موسوی

تیلا موسوی
فارغ التحصیل کارشناسی شنوایی شناسی از دانشکده توانبخشی دانشگاه شهید بهشتی.

Check Also

سمعک ویدکس کراس و بایکراس - Widex CROS and BiCROS

سمعک ویدکس کراس – Widex CROS

اگر شما از یک گوش ناشنوا هستید (به این نوع مشکل شنوایی اصطلاحا SSD و …

۲ comments

 1. سلام ، سرکار خانم موسوی به عنوان کارشناس امین” شنوایی شناسی ” از شما پرسشی دارم ، در صورتیکه پاسخ من را به صورت علمی اعلام فرمایید بر من منت گذاشته من را از تردید و بد بینی نسبت به همقطارانتان رهایی بخشیده اید . پرسش : سمعک باید فرکانس ها وعادات شنوایی بیمار را تقویت کند یا باید با پردازش فرکانسها ی جدید باعث ترمیم شنوایی بیمار شود ؟
  آیا در حالت اول سمعک ها با تقویت عادات شنوایی بیمار باعث بهبود شنوایی بیمار می شوند ؟ ودر حالت دوم شنوایی طبیعی بیمار را تحت الشعاع قرار داده و بیمار با ” ترک عادت ” در شرایط بدون سمعک دچار نقصان شنوایی می شود ؟ اگر پاسخ شما به پرسشها مثبت است ، کدام حالت برای بیمار مناسبتر است ؟ من به علت بیماری ” سندرم منییر ” سالها از مدل Go سمعک اتیکن استفاده کردم و راضی بودم سمعک ها توانسته بود شنواییم را تقویت کند وبعضا روابط اجتماعیم را بدون سمعک انجام میدادم ! اخیرا برایم سمعک مدل acto pro تجویز کرده اند و شنوایی طبیعی من به حداقل ممکن رسیده است . اگر شما هم نظر من را تصدیق می نمایید ، من را راهنمایی کنید تا بتوانم سمعک ها را تغییر دهم چونکه تجویز کننده با من موافق نیست ومن هم در شرایط جسمی وروحی نامناسبی به سر می برم . از لطف محبت شما سپاسگزارم

  • تیلا موسوی

   با سلام
   در موررد سوًال اولتون باید بگم سمعک باید فرکانسهایی که دچار افت شده تقویت کند اینکه شما با سمعک جدیدتون مشکل دارید دو علت میتواند داشته باشد یا مطابق افت شنوایی شما تنظیم نشده یا به علت بیماری مینیر دچار افت پیشرونده شدید .

   اگر تمایل دارید به کلینیک بیایید تا سمعک را تنظیم دقیقتر کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *